• 1
  • 2
  • 3

Turniej Giedlarowa Open Karate CUP.

W dniu 14 października 2017r. w Zespole Szkół w Giedlarowej odbył się Ogólnopolski Turniej Giedlarowa Open Karate CUP. zorganizowany przez Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku. Sędzią głównym turnieju był Sensei Wojciech Radziewicz. W zawodach startowało 190 zawodników z 21 klubów.

Zawody rozpoczęły się oficjalnym otwarciem połączonym z pokazami tańca towarzyskiego. Zawodnicy startowali w konkurancji kata, kumite i kata drużynowym.

Z Mieleckiego Klubu Kyokushin Karate startowało 6 zawodników: Wiktoria Duszkiewicz, Maciej Kobyra, Mikołaj Kobyra, Arkadiusz Wais, Eryk Rolek i Oskar Majewski. Karatecy z Mielca zdobyli 6 medali – cztery brązowe i dwa srebrne. Oskar Majewski zajął II miejsce w kata. Arkadiusz Wais zajął II miejsce w kata. Wiktoria Duszkiewicz zajęła III miejsce w kumite, Mikołaj Kobyra zajął III miejsce w kumite, Eryk Rolek zajął III miejsce w kumite.

W konkurencji kata drużynowym nasz zawodnik Oskar Majewski wraz z reprezentantami z Kolbuszowej – Julią Mazurek oraz Dominikiem Michałek zajęli III miejsce.