• 1
  • 2
  • 3

"Łańcut Open" 2021

W dniu 2 października 2021 roku w hali MOSiRu w Łańcucie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Łańcuta w Karate „Łańcut Open” organizowany przez Karate Kyokushin Rzeszów - RKSW System. Wydarzenie liczyło 160 karateków z całej Polski. Zawodnicy startowali w dwóch konkurencjach: kata i kumite z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe.

Nasz klub reprezentowało 4 zawodników w składzie: Natalia Skrzyniarz, Mieszko Zaręba, Dawid Paterak, Mateusz Mirek. Mieleccy zawodnicy zdobyli łącznie 3 medale. Złoto wywalczyła w swojej kategorii Natalia Skrzyniarz. Srebro trafiło w ręce Dawida Paterak, natomiast brąz zdobył Mateusz Mirek. Po dobrych dwóch walkach eliminacyjnych Mieszko musiał uznać wyższość rywala i odpadł w ćwierćfinale.

Serdecznie gratulujemy naszym podopiecznym i życzymy kolejnych sukcesów! Osu!