• 1
  • 2
  • 3

"Sandomiria Cup" 2022!

W dniu 26.03.2022 w Sandomierzu odbył się Otwarty Turniej Karate „Sandomiria Cup” zorganizowany przez Sandomierski Klub Karate Shinkyokushin. W wydarzeniu uczestniczyło 375 zawodników z 33 klubów, z całej Polski. Karatecy startowali w konkurencji kumite z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe.

Mielecki Klub Kyokushin Karate reprezentowało 5 zawodników w składzie: Arkadiusz Wais, Mieszko Zaręba, Dawid Paterak, Maciej Kobyra i Mikołaj Kobyra. Zawodnicy z Mielca wywalczyli w sumie 3 medale, a mianowicie Arek Wais zdobył 2 miejsce w swojej kategorii. Trzecie miejsca powędrowały do Dawida Pateraka i Macieja Kobyry. Karatecy zaprezentowali się z dobrej strony na tak dużej imprezie i zdobyli kolejne cenne doświadczenie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.