• 1
  • 2
  • 3

Siostry Klaudia i Magdalena Hul najlepsze na turnieju w Rzeszowie

W sobotę 12 lutego w Rzeszowie odbył się Ogólnopolski Turniej Kyokushin, w którym do startu stanęli zawodnicy ćwiczący w różnych federacjach mających korzenie w KYOKUSHIN, którego twórcą był M. OYAMA.

W Hali Politechniki Rzeszowskiej zawodnicy rywalizowali w turnieju karate Carpathia Kyokushin Cup.

W turnieju brało udział 161 zawodników z 22 klubów z 7 federacji z całej Polski. Kolbuszowski Klub Kyokushin Karate, w którym ćwiczą nasi zawodnicy reprezentowało sześć zawodniczek i zawodników. W konkurencji senior pierwszy start ful kontakt, dobrze się zaprezentował Łukasz Opiela z Woli Mieleckiej zajmując 3 miejsce.

W konkurencji Juniorki 16-17 lat semi-kontakt Klaudia Hul z Podleszan zdobyła pierwsze miejsce wygrywając wszystkie swoje walki przed czasem, a Katarzyna Stec w tej samej kategorii zajęła trzecie miejsce . Magdalena Hul z Podleszan zwyciężyła w konkurencji Kadetka semi-kontakt. W zawodach odnotowali swoje pierwsze starty Łukasz Łaszczyk i Michał Widelak.

Dzięki doskonałej postawie naszych zawodniczek i zawodników nasz klub w klasyfikacji drużynowej zajął 4 lokatę – powiedział sensei Roman Jemioło.